LETECKÁ PŘEPRAVA

Letecká přeprava je nejvhodnějším typem přepravy pro zboží, u kterého jsou rychlost doručení a povaha zásilky nejdůležitějšími faktory. Standardní bezpečné zboží, vzorky, speciální (nebezpečné, rychle zkazitelné, cenné, diplomatické zásilky, osobní věci atd.) a expresní zásilky, ale i objemné zboží a nadrozměrné kusy. To vše dokážeme přepravit letecky.

Na trhu leteckých přeprav jsme neutrální, s důležitou podporou rozsáhlé sítě zahraničních partnerů. Díky ní můžeme zajistit „door to door“ přepravu téměř do/ze všech zemí.

Sledování zásilek a informování zákazníka o aktuálním stavu jeho zboží je pro nás samozřejmostí.

Tranzitní čas přepravy

Ve spolupráci s leteckými přepravními společnostmi pro Vás můžeme zajistit jak standardní ekonomickou přepravu, tak i expresní přepravu urgentního zboží.

Charterová přeprava

Zboží či materiál zvláštní povahy, rozměrů či váhy dokážeme přepravit nákladními charterovými letadly na míru Vaší poptávce. Naše limity jsou dány pouze maximální nosností a rozměry ložných ploch letadel.

V rámci přepravních služeb také poskytujeme: celní odbavení, připojištění zásilky, odborné zabalení zboží, skladování, pomoc při stěhování do/ze zahraničí, asistenci při získávání oficiálních povolení, konzultace.

On board courier

V případě, že potřebujete urgentně doručit zásilku a jde skutečně o hodiny a standardní nákladní leteckou přepravou nelze zajistit včasné dodání, nastupuje náš On board courier, člověk, který je schopen vycestovat kamkoli do světa s Vaší zásilkou jako svým zavazadlem a zásilka je doručena během několika hodin v závislosti na místě určení. Kurýři plynně hovoří světovými jazyky, jsou zkušení cestovatelé a s výjimkou doby, kde je letadlo ve vzduchu, jsou kdykoli k dispozici na mobilních číslech a průběžně informují o aktuální situaci. Zásilku jsou schopni doručit v zemi určení až k zákazníkovi. Tato služba je ideální v případech zásobování Just in Time a nenadálých výpadků, kdy díky nasazení On board kurýra dodavatel ušetří značné finanční prostředky za zastavení výrobních linek a předejde tak ztrátě důvěryhodnosti jako spolehlivý dodavatel.

Nahoru